Apoteksvåg

440399

APOTEKSVÅG, 1800-talets slut, med krönta viktsatser, bottenplattans mått ca 18x8 cm

Patina, slitage

Diverse, Nautica/Technica

Monter 13

Apoteksvåg

Budhistorik (3 bud)

3073409
3060744
3056738

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.