Barometer samt klocka

440396

BAROMETER samt KLOCKA, mässing, 1900-talets andra hälft, barometer märkt "Schatz made in Germany" samt klocka märkt "Viking", diameter ca 14/18 cm

Smärre slitage

Nautica/Technica, Diverse

Barometer samt klocka

Budhistorik (14 bud)
3072732
3071637
3062719
3062719
3055953
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.