Bordslampa jugend

440386

BORDSARMATUR, jugend, 1900-talets första hälft, smidd stomme med skärm i opalglas, höjd ca 50 cm

Visst slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 4

Bordslampa jugend

Budhistorik (7 bud)
3073517
3073495
900
3073494
650
3069216
500
3069066
450

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.