Följespot 1950-tal

440385

FÖLJESPOT, 1950-tal, lackerad metall med handtag i trä och bakelit, längd ca 70 cm, fungerar vid test

Proveniens: Hamburger börs, Stockholm

Patina, slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 2

Följespot 1950-tal

Budhistorik (6 bud)
3072752
1 400
3072750
1 300
3072749
3067436
3064299

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.