Skål på fot silver

440376

SKÅL på fot, silver, Stockholm 1800-talets senare hälft, nyrokoko, otydliga stämplar, höjd 18 cm, vikt ca 251 g

Silver

Skål på fot silver

Budhistorik (24 bud)
3074498
3074461
1 900
3074436
1 800
3074459
1 800
3074436
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.