Skjøde Knudsen tidningsställ

440369

SKJØDE KNUDSEN, Ateljé Forma, tidningsställ i teak och furu med tidningshållare i ljust läder, höjd ca 55, 74x62 cm

Bruksslitage, repor

Rum 3

Skjøde Knudsen tidningsställ

Budhistorik (13 bud)
3077007
2 400
3077648
3077007
1 900
3077107
1 800
3077007
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.