Salongsbord jugend

440368

SALONGSBORD MED UNDERHYLLA, jugend, mahognyfanér, tillhörande glasskiva, höjd ca 76, diameter ca 87 cm

Bruksslitage, benställningens nederdel med lagning och torrspricka

Rum 4

Salongsbord jugend

Budhistorik (11 bud)
3073600
750
3068099
700
3073599
700
3068099
650
3073597
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.