Kontorsstol 2000-tal

440363

KONTORSSTOL, stål och textil, 2000-tal, troligen Italien, sitthöjd ca 46 cm

Obetydligt slitage

Rum 12

Kontorsstol 2000-tal

Budhistorik (11 bud)
3074327
3072626
3072626
1 900
3071636
1 800
3071636
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.