Spegel bronserad

440362

SPEGEL, bronserad, 18/1900-tal, dekor i pastellage, 54x48 cm

Dekorelement saknas, skador

Speglar

Spegel bronserad

Budhistorik (4 bud)

3066093
450
3072062
3066093
3061442

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.