Lundby dockmöbler

440360

DOCKSKÅPSMÖBLER, Lundby, 1900-talets mitt, samling bestående av bl.a. matsalsmöbel, köksinredning, badrumsinredning samt diverse figurer

Allmänt bruksslitage

Diverse

Lundby dockmöbler

Budhistorik (5 bud)
3073707
500
3073217
450
3073216
3068630
3068542

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.