Krön keramik 1800-tal

440359

KRÖN, porslin, 1800-tal, har suttit på kakelugn, man och kvinna, höjd ca 29 cm

Krackelyr, slitage

Diverse

Monter 12

Krön keramik 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

3062892
2017-02-09 23:42:05

2017-02-14 kl 12:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.