Staffan Ullström akvarell

440353

STAFFAN ULLSTRÖM (född 1949): "Kustpipare", signerad Staffan Ullström, akvarell, 11x19 cm

Historik: Såld på Stockholms Auktionsverk 1992

Fack 8

Staffan Ullström akvarell

Budhistorik (5 bud)
3074035
2 400
3073979
3059109
3057770
3056748

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.