Astrid widenberg Liljefors

440352

ASTRID WIDENBERG LILJEFORS ( född 1943): Vårvinterlandskap med orrar, signerad och daterad AW Liljefors -88, olja på pannå, ca 53X122 cm

Rum 9

Astrid widenberg Liljefors

Budhistorik (5 bud)
3072295
3072144
950
3071565
900
3068196
3065636

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.