Orientmatta

440325

ORIENTMATTA, antik, kaukasisk, ca 97x174 cm

Jämnt slitage, skador efter malangrepp

Mattor/Textilier, Äldre och antika mattor

Orientmatta

Budhistorik (29 bud)
3082913
7 800
3082922
7 600
3082913
7 400
3082921
7 200
3082913
7 000

Slutpris SEK:
7 800
744 EUR, 837 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.