Geskel Saloman blyertsteckning

440324

GESKEL SALOMAN (1821-1902): Damporträtt, signerad och daterad G Saloman 18 9/5 78, olja på duk, ca 61x50 cm

Smärre tryckskador, färgbortfall, lös i spännramen

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (4 bud)

3070401
3069109
550
3069108
3058113

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.