Kaffekanna och gräddkanna i silver

440314

KAFFEKANNA, GRÄDDKANNA, sterlingsilver, Danmark, 1930-tal, svenska importstämplar, handtag i ben, vikt 595 g, strösked medföljer

Silver

Budhistorik (9 bud)
3073108
2 800
3073475
2 800
3073108
2 600
3072367
2 400
3070193

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.