Gunnel Frieberg brons

440298

GUNNEL FRIEBERG (1919-2010): Spelande clown, brons, signerad och daterad Gunnel Frieberg 69, numrerad 1/1, höjd 23,5x18,5 cm

Konst, Skulpturer, Metall

Gunnel Frieberg brons

Budhistorik (2 bud)

3056588
3056587

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.