Mariana Van Der Stoop oljemålning

440296

MARIANA VAN DER STOOP (Tyskland, 1700-tal), tillskriven, stilleben med frukter och hand, olja på duk, ca 40x47 cm

Dubblerad, lagningar, mindre hål, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (26 bud)
3073388
11 500
3072730
11 000
3072730
10 500
3073279
10 000
3072730
8 600

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.