Fat ljusstakar silver

440281

FAT, PUNSCHKOPPAR, LJUSSTAKAR, SMÖRSNÄCKOR, 14 dlr., silver samt sterlingsilver, 1900-tal, Sverige, Mexico, diameter ca 5,5-22 cm, vikt ca 716 g exkl. ljusstakarna

Smärre slitage

Silver

Fat ljusstakar silver

Budhistorik (2 bud)

3062219
2 400
3056452

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.