Astrid Munthe De Wolfe oljemålning

440278

ASTRID MUNTHE DE WOLFE (född 1926): "Solnedgång II-Öland", signerad A.M.d.W., olja på duk, ca 47x55 cm

Fack 10

Budhistorik (20 bud)
3074533
1 700
3067484
1 600
3057457
3067483
3057457
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.