Lennart Rodhe serigrafi

440276

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1965, 56/280 färglitografi, ca 26x44 cm

Fack 19

Lennart Rodhe serigrafi
Budhistorik (5 bud)
3068210
600
3070131
550
3068210
3070128
3068210

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.