Christian Dior damambandsur

440205

CHRISTIAN DIOR, damarmbandsur, förgyllt, quartz, svart urtavla, mineralglas, boett märkt: 46 15 03, 150423, diameter 21 mm, originalband i svart skinn

Etiketter samt originaletui medföljer, armband med kraftigt slitage

Fashion

Christian Dior damambandsur

Budhistorik (13 bud)
3069671
900
3069163
850
3069668
3069163
750
3068101
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.