Bordslampa böjbar

440200

BORDSLAMPA, böjbar arm, 1900-tal, höjd rak ca 84 cm, metall, armaturen märkt "FM Made in Denmark"

Slitage, fläckar

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa böjbar

Budhistorik (17 bud)
3069845
3069733
3069844
3069733
950
3069843
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.