Brädspel 1800-tal

440176

BRÄDSPEL, 1800-tal, utfällt läge, 30 brickor, ca 83x37 cm

SLitage, skador

Diverse

Brädspel 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
3066084
1 600
3064484
3064484
1 400
3066080
1 300
3064484

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.