Lennart Jirlow mapp

440174

LENNART JIRLOW (född 1936): Mapp innehållande sex orginallitografier föreställande "Le Peintre", "Le Marchand d´Estampes, "Le Bouquet", "Le Bistrot", "L´Atelier", "Dans le jardin", 1975, samtliga signerade L Jirlow, XIII/LXX, Mourlot, bladmått ca 72x55 alt 55x72 cm

Kundcenter

Lennart Jirlow mapp

Budhistorik (10 bud)
3067594
8 000
3067591
7 600
3067143
7 400
3067141
6 600
3057395
6 000

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.