Penselvas Kina

440172

PENSELVAS, gjutjärn, Kina, 1900-tal, reliefdekor, botten avtagbar, höjd ca 29 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 7, Hylla 1

Penselvas Kina

Budhistorik (1 bud)

3069067
2017-02-12 13:04:29

2017-02-12 kl 19:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.