Ulf Wahlberg färglitografi

440171

ULF WAHLBERG (född 1938-2014): Bil i öknen, signerad o daterad -99, 48/230, färglitografi, ca 39,5x55 cm

Ulf Wahlberg färglitografi

Budhistorik (23 bud)
3070101
3070095
3070100
3070095
1 800
3070097
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.