Oljemålning

440167

ANNA SCHWAT, kopia av äldre målning, daterad 1909, olja på pannå, 54x36 cm

Smärre fläckar, slitage

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 16

Oljemålning

Budhistorik (27 bud)
3064755
3069077
3 800
3064755
3 600
3069074
3 400
3064755
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.