Theo Tobiasse

440166

THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, 130/175, färglitografi, ca 49x66 cm

Tavelvagn 15

Theo Tobiasse
Budhistorik (15 bud)
3069014
3068540
3069013
950
3068540
900
3069011
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.