Theo Tobiasse

440165

THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, 169/171, färglitografi, bladmått ca 45x55 cm

Tavelvagn 15

Theo Tobiasse
Budhistorik (11 bud)
3070261
3069406
3068658
950
3068178
900
3063439
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.