Anneli Furmark Triptyk

440162

ANNELI FURMARK (född 1962): "Par med livvakter", triptyk, en monogramsignerad, daterad -88 a tergo, totalmått, 49x97 cm

Anneli Furmark Triptyk

Budhistorik (6 bud)
3069533
3068179
1 800
3060717
450
3058287
3055683

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.