Bricka sterlingsilver Peru

440137

BRICKA, sterlingsilver, Peru, 1900-tal, rektangulär form, hamrad dekor, stämplad "Vasco Peru", längd ca 30 cm, vikt ca 546 g

Smärre stötskada

Silver

Monter 13

Bricka sterlingsilver Peru

Budhistorik (7 bud)
3068526
2 400
3067807
3067806
1 900
3063913
3063911
1 400

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.