Gerd Allert Väggtextil

440126

GERD ALLERT (1940-2010): "Grenverk", väggtextil, signerad och daterad G.Allert 86, ca 90x74 cm

Mattor/Textilier

Gerd Allert Väggtextil

Budhistorik (6 bud)
3068913
1 300
3069037
3068913
3069036
3068913

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.