Skål sterlingsilver

440114

SKÅL, sterlingsilver, England, 1900-tal, oval form, Gorham, stämplad "Gorham Sterling 977, 1", längd ca 34 cm, vikt ca 692 g

Smärre slitage

Silver

Monter 13

Skål sterlingsilver

Budhistorik (10 bud)
3069372
3069250
2 800
3068994
2 600
3068786
2 400
3068613

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.