Spegel i empirestil

440110

SPEGEL, 1900-talets början, empirestil, skulpterad och bronserad dekor, ca 105x63 cm

Skador, slitage, bortfall

Speglar

Rum 15

Spegel i empirestil

Budhistorik (2 bud)

3067497
3053856

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.