Stellan Mörner färglitografi

440100

STELLAN MÖRNER (1896 -1979): Komposition, signerad Mörner, 115/360, färglitografi, bladmått ca 50x65 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 4

Stellan Mörner färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3068410
600
3066625
550
3066625
450
3066529
3066623

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.