Berta Hansson etsningar

440092

BERTA HANSSON (1910-94): (2), Barn, signerade, 8/30 resp. 92/200, etsningar, bladmått ca 21x29, resp. 40x33 cm; oramade

Rum 9, Vagga 3

Berta Hansson etsningar

Budhistorik (7 bud)
3054668
600
3056722
550
3054668
500
3056721
450
3054668

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.