Jan Runefelt oljemålning

440085

JAN RUNEFELT (född 1946): "Vägen bort", signerad Jan Runefelt 88, olja på pannå, ca 108x74 cm

Tavelvagn 32

Jan Runefelt oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3068887
1 600
3068886
3060379
3060377
950
3060376
900

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.