Kastrull i koppar

440080

KASTRULL med lock, koppar, stämplad AW på locket, 1800-tal, höjd ca exklusive lock 22,5, längd med skaft 69 cm

Metall, Allmoge

Rum 7, Hylla 2

Kastrull i koppar

Budhistorik (5 bud)
3054810
500
3055645
450
3054810
3054435
3054206

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.