Carl Malmsten satsbord Släden

440074

CARL MALMSTEN, satsbord, 3 dlr, "Släden", de två mindre borden med hyllplan av spjälor, enligt uppgift inköpt på 1970-talet, ca 36x34, höjd ca 36 cm, 70x41 höjd ca 57 cm

Obetydligt slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 8

Carl Malmsten satsbord Släden

Budhistorik (13 bud)
3069535
12 500
3067465
12 000
3067465
11 500
3052194
11 000
3052194
7 600

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.