Magritte

440073

RÉNÉ MAGRITTE (Belgien, 1896-1967), efter, surrealistisk komposition, signerad av Georgette Magritte, numrerad i blyerts, 264/350, färglitografi, 28x49 cm; oramad

Magritte
Budhistorik (25 bud)
3070103
3 400
3070089
3 200
3069973
3070085
3069973
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.