Bordslampa 1800-tal

440066

BORDSLAMPA, glas, 1800-talets andra hälft, med dekor av flicka och hund, höjd ca 64 cm med skärm

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
3069379
500
3069034
450
3069034
3064465
3069033

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.