Oidentifierad konstnär

440051

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Rovfågel som slår häger, 1600/1700-tal, olja på duk (dubblerad) möjligen beskuren, dagermått ca 27 x 44 cm.

Konst, Äldre måleri

Fack 30

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (12 bud)
3069518
2 400
3069452
3069517
3069452
3068174
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.