Lasse Persson akryl

440042

LASSE PERSSON (född 1937): "Staplade ting", signerad Lasse Persson, daterad a tergo 1988, akryl på pannå, 75x96 cm

Lasse Persson akryl

Budhistorik (5 bud)
3067028
2 400
3054988
3054984
3054983
600
3054275

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.