Byarum bryggeristolr

440031

BYARUM, trädgårdsstolar, 4 st., s k bryggerimodell, stomme i bandjärn, sits och rygg i trä, grönlackerade, etikettmärkta, 1900-/2000-tal, sitthöjd ca 48 cm

Slitage/skador, 2 med grönt trä, 2 med brunt

Diverse

Hylla 11

Byarum bryggeristolr

Budhistorik (13 bud)
3084589
2 400
3082998
3068867
3082997
3068867
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.