Byarum 4 stkn bryggeristrolar

440023

BYARUM, trädgårdsstolar, 4 stkn, i s k bryggerimodell, stomme i bandjärn, sits och rygg i trä, grönlackerade, etikettmärkta, 1900-/2000-tal, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, nyansskillnader

Diverse

Hylla 11

Byarum 4 stkn bryggeristrolar

Budhistorik (14 bud)
3077703
3 200
3074630
3074014
2 800
3072111
2 600
3074013
2 600

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.