Byarum bryggeristolar

440020

BYARUM, trädgårdsstolar, 4 st., s.k. bryggerimodell, stomme i bandjärn, sits och rygg i trä, grönlackerade, etikettmärkta, 1900-/2000-tal, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, nyansskillnader

Diverse

Hylla 8

Byarum bryggeristolar

Budhistorik (11 bud)
3077568
2 600
3068858
2 400
3068858
3060713
3068857

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.