Vägglampetter

440012

VÄGGLAMPETTER, 1 par, tidigt 1900-tal, mässing med fästen i trä, höjd ca 23, djup (med träplattan) 26 cm

En saknar ett löstagbart dekorelement., bruks- och åldersrelaterat slitage

Metall

Monter 3

Vägglampetter

Budhistorik (5 bud)
3067866
3067470
3067464
850
3065873
600
3064565

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.