Byrå med pigtittare

439978

BYRÅ MED PIGTITTARE, 1800-talets slut, 4 lådor, fanerad med valnöt, nyckel finns, höjd ca 92, bredd 105 samt djup 48 cm, pigtittaren är ca 65 hög, samt 47 x 21 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Rum 10

Byrå med pigtittare

Budhistorik (13 bud)
3067548
900
3067528
850
3067496
3067331
750
3066696
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.