Smycken 3 dlr 18 k guld

439977

BROSCHNÅL, pärlimitation, RING, glasstenar, BROSCH, 18 k guld, ringstorlek ca 20 mm, totalvikt ca 8,1 g

Bruksslitage, mindre repor

Guld/Smycken, Övriga smycken

Monter 20

Smycken 3 dlr 18 k guld

Budhistorik (3 bud)

3071230
3070681
850
3070680
700

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.